O  MNĚ

Jmenuji se Roman Spurný a jsem profesionální kouč. Kouč, který je svým klientům průvodcem/partnerem na jejich cestě. Své klienty provázím za pomocí koučinku a facilitace na jejich cestě od roku 2020. Tím moje profesní kariéra nezačala, ale spíše se po osmnácti letech nejen v obchodní a manažerské praxi, ale také v podnikání, transformovala do role profesionálního kouče.

Klienti o mě většinou říkají, že díky tomu, že jsem jim naslouchal a následně položil pro ně ty správné otázky, si uvědomili, co vlastně opravdu ve svém životě chtějí, proč to chtějí, kde se právě nachází a kým se vlastně stanou, když si splní své sny/vize/cíle.
Díky metodám a technikám jsem pomohl již desítkám klientů přemýšlet tím správným způsobem nad svojí situací a tím zlepšit jejich život a splnit si svá přání nebo si ujasnit své cíle.


Začněte si tvořit vše, co chcete a nahlédněte do svých myšlenek, do svého nitra a svého podvědomí. Máte v sobě klíč k vytváření všeho, co si přejete. Vaše myšlenky jsou tvořivé. Cesta k tomu, aby jste žili, tak jak si přejete, je doslova jemné vedení svých myšlenek požadovaným směrem, i když si to třeba neuvědomujete.


Jsem členem profesní organizace ICF a držitelem certifikace Associate Certified Coach (ACC)


Více o mé certifikaci kouče zde: https://www.coachfederation.cz/registr-koucu/roman-spurny


Reference

Spolupráce s Romanem pro mě vždy znamenala profesionalitu, bezpečí a hluboké mentální napojení na klienta. Roman je kouč, který umí velmi dobře naslouchat, probouzí v klientech nové pohledy na věc, dodává podporu a pomocí skvělých otázek klienty navede tak, že člověk odchází se zásadním uvědoměním. Roman představuje ideální propojení analytického uvažování a intuice, díky kterým umí klienta velmi dobře navracet k sobě a vést ho tak k vlastní zodpovědnosti. Romane, děkuji a doporučuji Tě dále!

Ing. Iva Filipi, MBA, ACC

Životní koučka a mentorka

Romana jsem poznala jako lektorka akreditovaného výcviku v koučování a jako ICF mentorka - absolvoval u mě skupinový a individuální mentoring, zaměřený na prohlubování klíčových kompetencí kouče podle standardů ICF. Roman prokázal velmi dobré porozumění podstatě a principům koučování a dokáže vést profesionální koučovací rozhovor zaměřený na řešení. Jako jeho silné stránky jsem vnímala zejména strukturovanost, dovednost aktivně naslouchat, schopnost nabízet klientům hlubší uvědomění a nové úhly pohledu, a tím je vést k nalezení vlastního řešení.

Mgr. Ing. Irma Bohoňková, PCC

Profesionální certifikovaný kouč, lektor a supervizor

S Romanem se znám rok a půl. Začal mě koučovat v době, kdy jsem byla pár měsíců po MD.

Pracovala jsem na pozici, která byla o dost níže než moje předešlá. Ale bavilo mě to.. i když to bylo málo zaplacené. Měla jsem zdravotní problémy - šíleně mě vždycky po probuzení bolelo za krkem, nemohla jsem se hýbat. Byla jsem závislá na sladkém a často jsem se i přejídala.. ve vztahu jsem byla dlouhodobě nespokojená. Připadala jsem si jako bych byla na konci slepé ulice.

Už po prvním koučování jsem si začala uvědomovat souvislosti a vidět věci, které jsem se bála vidět. Realitu. Uvědomila jsem si, že pokud svůj život nevezmu pevně do svých rukou, budu pořád přešlapovat na místě. A to jsem nechtěla. Kvůli sobě a už vůbec ne kvůli synovi. Už v tomto momentě "uvědomění si" zmizela úplně moje bolest krční páteře. Dnes vím, že to byl stres, který mi seděl za krkem.

Při každém koučování jsme s Romanem postupně procházeli všechny složky mého života - práci, mateřství, vztah, rodinu, ... A já si začala připravovat plán. Bylo super mít někoho "za zády" jako podporu.

Půl roku po prvním koučování jsem se rozhodla dát výpověď v práci, rozejít se s přítelem, stát se dobrovolně samoživitelkou a odstěhovat se 300 km daleko od svojí rodiny a přátel - do Prahy.
Teď je to přesně rok, co jsme se synem sami. Začátek byl náročný, ale stálo to za to. Je nám spolu krásně, užíváme si jeden druhého. Cestujeme a sportujeme. Našla jsem si skvělou práci, která mě baví, naplňuje a dovolí mi postarat se o syna. Časově flexibilní a skvěle placená.

Nedokážu si ani představit jak bych dnes žila, kdybych se s Romanem nepotkala..
Vřele ho doporučuji všem, kteří se v životě ocitli v místě, ze kterého se sami nedokážou dostat. Jsou nespokojení a nevědí co s tím.
Profík a velký sympaťák :-)Dost jsme se spolu nasmáli.

Děkuji Ti za vše.

Soňa

Rail & Road Logistics Specialist

Koučink u Romana Spurného doporučuji všem, kteří hledají podporu a vedení při dosahování svých cílů a rozvoji svého potenciálu. Jeho empatie poskytuje bezpečné a důvěrné prostředí, ve kterém jsem se cítila uvolněně a svobodně mluvit o tom, co právě řeším. Roman umí klást ty správné otázky a vhodnými koučovacími technikami mi pomohl k získání nové perspektivy a návodů pro řešení mé situace. Umí také pochválit a ocenit. Během našeho setkání jsem si ujasnila své myšlenky a pocity a získala jasnější představu o tom, jak postupovat dále v mé záležitosti. Děkuji a doporučuji.

Martina Petrášová

Projektová manažerka ve společnosti CE-PA spol. s r. o.

Udělej první krok už teď, stačí kliknout